CONMEBOLMOSTRAR LIGAS
Argentina
19:26
21:00
Arsenal
-
San Lorenzo
-
Atlético Rafaela
-
Tigre
-
Tristán Suárez
1
Fenix
0
15:30
Leandro N.Alem
5
Deportivo Merlo
0
15:30
El Porvenir
0
Deportivo Laferrere
1
15:30
Sportivo Italiano
0
San Martín (B)
1
Bolivia
18:26
Gobierno Municipal
-
Municipal (Tarija)
-
Royal Obrero
-
Técnica-Agro
-
Universitario (Yacuiba)
-
Independiente
-
Bolivar del Sur
-
Atlético Municipal
-
Raices del Chaco
-
ES.BOL
-
Brasil
19:26
19:15
Atlético -GO
-
Brasil -RS
-
21:30
Cuiabá -MT
-
Botafogo -SP
-
Chile
19:26
Unión Española
-
O'Higgins
-
Ecuador
17:26
19:15
Aucas
-
Olmedo
-
Paraguay
18:26
River Plate
-
Sportivo Luqueño
-
Venezuela
18:26
Aragua FC
-
Mónagas Sport Club
-
CONCACAFMOSTRAR LIGAS
Estados Unidos
18:26
Orlando City
-
Atlanta United
-
Portland Timbers
-
Seattle Sounders
-
México
17:26
19:00
Veracruz
-
Atlético de San Luis
-
21:00
Santos Laguna
-
Monterrey
-
21:00
Monarcas Morelia
-
UNAM
-
UEFAMOSTRAR LIGAS
Alemania
00:26
20:30
1. FC Köln
1
Borussia Dortmund
3
Bélgica
00:26
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
0
Bielorrusia
01:26
Isloch Minsk
0
Slutsk
1
Dnyapro Mogilev
1
FC Minsk
0
Bulgaria
01:26
18:00
Tsarsko Selo
2
Beroe
1
20:30
Arda Kardzhali
0
Cherno More Varna
0
Chipre
01:26
19:00
Nea Salamina
1
Pafos
2
Dinamarca
00:26
Hobro
0
Odense
0
Eslovaquia
00:26
19:00
Senica
1
ViOn Zlaté Moravce
3
España
00:26
Granada
0
Sevilla
1
Levante UD
-
Villarreal
-
Estonia
01:26
Kuressaare
0
Tartu JK Tammeka
1
Finlandia
01:26
HIFK
2
Ilves
2
Gales
23:26
Barry Town AFC
-
Aberystwyth Town
-
Cefn Druids
-
Airbus UK Broughton FC
-
Penybont
-
Cardiff Metropolitan
-
Caernarfon Town
-
Connahs Quay Nomads
-
Bala Town
-
The New Saints
-
Carmarthen Town AFC
-
Newtown AFC
-
Georgia
02:26
Sioni Bolnisi
0
Dinamo Batumi
4
Inglaterra
23:26
Aston Villa
-
Everton
-
Lituania
01:26
18:00
Panevežys
4
Riteriai
2
Postergado
Zalgiris
-
Suduva
-
Polonia
00:26
20:30
Jagiellonia Bialystok
3
Wisla Kraków
2
Portugal
23:26
Vitória FC Setúbal
0
Moreirense
0
Rio Ave
-
CD das Aves
-
República Checa
00:26
18:00
Sigma Olomouc
2
Teplice
0
18:00
Baník Ostrava
3
1. FC Slovácko
0
Rumania
01:26
18:00
Politehnica Iasi
2
Chindia Târgoviste
2
21:00
Universitatea Craiova
1
Astra Giurgiu
0
Turquía
01:26
20:30
Besiktas
3
Göztepe
0
AFCMOSTRAR LIGAS
Corea del Sur
07:26
19:30
Gyeongnam
2
Suwon Samsung Bluewings
0
Japón
07:26
Kashima Antlers
2
Gamba Osaka
2
Sagan Tosu
1
Vissel Kobe
6
Urawa Red
1
Matsumoto Yamaga
2
Contáctenos en paraefutbol(at)gmail.com
Copyright ©2016 PEF WEB. All rights reserved.