Eslovaquia
00:00:00
Slovak Football Association
Fortuna Liga
Temporada 2022/2023
TEMPORADA REGULAR
Posiciones
Jornada 1
2022.07.15
20:30
Finalizado
Zemplín Michalovce local
2:0
visitante Dukla Banská Bystrica
2022.07.16
18:00
Finalizado
Spartak Trnava local
2:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.07.16
18:00
Finalizado
Trencín local
0:0
visitante Žilina
2022.07.16
20:30
Finalizado
Železiarne Podbrezová local
2:1
visitante Slovan Bratislava
2022.07.17
18:00
Finalizado
Skalica local
0:2
visitante Ružomberok
2022.07.17
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
2:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
Jornada 2
2022.07.22
20:30
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
2:2
visitante Skalica
2022.07.23
18:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
4:0
visitante Trencín
2022.07.23
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.07.24
17:00
Finalizado
Žilina local
1:1
visitante DAC 1904
2022.07.24
18:00
Finalizado
Ružomberok local
2:2
visitante Železiarne Podbrezová
2022.07.24
20:30
Finalizado
Spartak Trnava local
1:2
visitante Dukla Banská Bystrica
Jornada 3
2022.07.29
17:00
Finalizado
Žilina local
4:1
visitante Dukla Banská Bystrica
2022.07.30
18:00
Finalizado
Skalica local
2:0
visitante Trencín
2022.07.30
18:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
4:2
visitante Zemplín Michalovce
2022.07.31
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
3:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.07.31
18:00
Finalizado
Spartak Trnava local
1:1
visitante Železiarne Podbrezová
2022.07.31
20:30
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:0
visitante Ružomberok
Jornada 4
2022.08.05
20:30
Finalizado
Trencín local
3:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.08.06
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.08.06
18:00
Finalizado
Dukla Banská Bystrica local
2:3
visitante Ružomberok
2022.08.07
18:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
3:0
visitante Skalica
2022.08.07
18:00
Finalizado
Železiarne Podbrezová local
0:0
visitante DAC 1904
2022.08.07
20:30
Finalizado
Spartak Trnava local
2:2
visitante Žilina
Jornada 5
2022.08.12
20:30
Finalizado
Skalica local
1:1
visitante Železiarne Podbrezová
2022.08.13
16:00
Finalizado
Žilina local
1:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.08.13
18:00
Finalizado
Ružomberok local
0:0
visitante Trencín
2022.08.14
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:5
visitante Slovan Bratislava
2022.08.14
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
0:4
visitante Spartak Trnava
2022.08.14
20:30
Finalizado
DAC 1904 local
3:0
visitante Dukla Banská Bystrica
Jornada 6
2022.08.19
20:30
Finalizado
Železiarne Podbrezová local
3:1
visitante Dukla Banská Bystrica
2022.08.20
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
2:2
visitante Ružomberok
2022.08.20
18:00
Finalizado
Trencín local
2:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.08.20
18:00
Finalizado
Spartak Trnava local
3:1
visitante DAC 1904
2022.08.20
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
3:1
visitante Skalica
2022.08.21
20:30
Finalizado
Slovan Bratislava local
3:1
visitante Žilina
Jornada 7
2022.08.26
16:00
Finalizado
Žilina local
2:0
visitante Zemplín Michalovce
2022.08.27
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
2:5
visitante Železiarne Podbrezová
2022.08.27
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:2
visitante Trencín
2022.08.27
18:00
Finalizado
Skalica local
1:1
visitante Spartak Trnava
2022.08.27
18:00
Finalizado
Dukla Banská Bystrica local
4:2
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.08.28
20:30
Finalizado
Ružomberok local
0:1
visitante Slovan Bratislava
Jornada 8
2022.08.30
18:00
Finalizado
Železiarne Podbrezová local
0:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.08.30
18:00
Finalizado
Skalica local
1:0
visitante Žilina
2022.08.30
20:30
Finalizado
Trencín local
0:2
visitante Dukla Banská Bystrica
2022.08.31
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:1
visitante Ružomberok
2022.08.31
18:00
Finalizado
Spartak Trnava local
1:0
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.08.31
20:30
Finalizado
Slovan Bratislava local
1:1
visitante DAC 1904
Jornada 9
2022.09.02
16:30
Finalizado
Žilina local
0:1
visitante Železiarne Podbrezová
2022.09.03
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:0
visitante Skalica
2022.09.03
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:0
visitante Trencín
2022.09.03
18:00
Finalizado
Dukla Banská Bystrica local
0:1
visitante Slovan Bratislava
2022.09.03
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:0
visitante Zemplín Michalovce
2022.09.04
17:30
Finalizado
Ružomberok local
3:2
visitante Spartak Trnava
Jornada 10
2022.09.09
17:30
Finalizado
Ružomberok local
0:2
visitante Žilina
2022.09.10
18:00
Finalizado
Skalica local
1:1
visitante DAC 1904
2022.09.10
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:2
visitante Dukla Banská Bystrica
2022.09.11
17:30
Finalizado
Trencín local
0:2
visitante Spartak Trnava
2022.10.12
16:30
Por Jugar
Zemplín Michalovce local
 : 
visitante Železiarne Podbrezová
2022.11.18
18:00
Por Jugar
Slovan Bratislava local
 : 
visitante ViOn Zlaté Moravce
Jornada 11
2022.09.16
17:30
Finalizado
Dukla Banská Bystrica local
0:0
visitante Skalica
2022.09.17
16:00
Finalizado
Žilina local
4:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.09.17
18:00
Finalizado
Železiarne Podbrezová local
2:0
visitante Trencín
2022.09.17
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.09.18
17:30
Finalizado
Spartak Trnava local
0:0
visitante Slovan Bratislava
2022.11.18
18:30
Por Jugar
DAC 1904 local
 : 
visitante Ružomberok
Jornada 12
2022.09.30
17:30
Finalizado
Ružomberok local
2:0
visitante Skalica
2022.10.01
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:1
visitante DAC 1904
2022.10.01
18:00
Finalizado
Dukla Banská Bystrica local
3:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.10.01
18:00
Finalizado
Žilina local
1:1
visitante Trencín
2022.10.02
17:30
Finalizado
Slovan Bratislava local
3:1
visitante Železiarne Podbrezová
2022.10.02
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:3
visitante Spartak Trnava
Jornada 13
2022.10.07
17:30
Finalizado
Železiarne Podbrezová local
0:2
visitante Ružomberok
2022.10.08
18:00
Por Jugar
Zemplín Michalovce local
 : 
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.10.08
18:00
Por Jugar
Skalica local
 : 
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.10.08
18:00
Por Jugar
Dukla Banská Bystrica local
 : 
visitante Spartak Trnava
2022.10.09
17:30
Por Jugar
DAC 1904 local
 : 
visitante Žilina
2022.10.09
18:00
Por Jugar
Trencín local
 : 
visitante Slovan Bratislava
Jornada 14
2022.10.15
Železiarne Podbrezová local
 : 
visitante Spartak Trnava
2022.10.15
Trencín local
 : 
visitante Skalica
2022.10.15
Dukla Banská Bystrica local
 : 
visitante Žilina
2022.10.15
Slovan Bratislava local
 : 
visitante Zemplín Michalovce
2022.10.15
ViOn Zlaté Moravce local
 : 
visitante DAC 1904
2022.10.15
Ružomberok local
 : 
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
Jornada 15
2022.10.22
Žilina local
 : 
visitante Spartak Trnava
2022.10.22
Zemplín Michalovce local
 : 
visitante Trencín
2022.10.22
DAC 1904 local
 : 
visitante Železiarne Podbrezová
2022.10.22
Tatran Liptovsky Mikulas local
 : 
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.10.22
Ružomberok local
 : 
visitante Dukla Banská Bystrica
2022.10.22
Skalica local
 : 
visitante Slovan Bratislava
Jornada 16
2022.10.29
Spartak Trnava local
 : 
visitante Zemplín Michalovce
2022.10.29
Dukla Banská Bystrica local
 : 
visitante DAC 1904
2022.10.29
Železiarne Podbrezová local
 : 
visitante Skalica
2022.10.29
ViOn Zlaté Moravce local
 : 
visitante Žilina
2022.10.29
Trencín local
 : 
visitante Ružomberok
2022.10.29
Slovan Bratislava local
 : 
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
Jornada 17
2022.11.05
Dukla Banská Bystrica local
 : 
visitante Železiarne Podbrezová
2022.11.05
Ružomberok local
 : 
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.11.05
Žilina local
 : 
visitante Slovan Bratislava
2022.11.05
Skalica local
 : 
visitante Zemplín Michalovce
2022.11.05
DAC 1904 local
 : 
visitante Spartak Trnava
2022.11.05
Tatran Liptovsky Mikulas local
 : 
visitante Trencín
Jornada 18
2022.11.12
Trencín local
 : 
visitante DAC 1904
2022.11.12
Zemplín Michalovce local
 : 
visitante Žilina
2022.11.12
Železiarne Podbrezová local
 : 
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.11.12
Slovan Bratislava local
 : 
visitante Ružomberok
2022.11.12
Spartak Trnava local
 : 
visitante Skalica
2022.11.12
ViOn Zlaté Moravce local
 : 
visitante Dukla Banská Bystrica
Jornada 19
2023.02.11
Žilina local
 : 
visitante Skalica
2023.02.11
DAC 1904 local
 : 
visitante Slovan Bratislava
2023.02.11
Tatran Liptovsky Mikulas local
 : 
visitante Spartak Trnava
2023.02.11
ViOn Zlaté Moravce local
 : 
visitante Železiarne Podbrezová
2023.02.11
Ružomberok local
 : 
visitante Zemplín Michalovce
2023.02.11
Dukla Banská Bystrica local
 : 
visitante Trencín
Jornada 20
2023.02.18
Spartak Trnava local
 : 
visitante Ružomberok
2023.02.18
Železiarne Podbrezová local
 : 
visitante Žilina
2023.02.18
Slovan Bratislava local
 : 
visitante Dukla Banská Bystrica
2023.02.18
Skalica local
 : 
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2023.02.18
Zemplín Michalovce local
 : 
visitante DAC 1904
2023.02.18
Trencín local
 : 
visitante ViOn Zlaté Moravce
Jornada 21
2023.02.25
Železiarne Podbrezová local
 : 
visitante Zemplín Michalovce
2023.02.25
Žilina local
 : 
visitante Ružomberok
2023.02.25
ViOn Zlaté Moravce local
 : 
visitante Slovan Bratislava
2023.02.25
Spartak Trnava local
 : 
visitante Trencín
2023.02.25
Dukla Banská Bystrica local
 : 
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2023.02.25
DAC 1904 local
 : 
visitante Skalica
Jornada 22
Trencín local
 : 
visitante Železiarne Podbrezová
Zemplín Michalovce local
 : 
visitante ViOn Zlaté Moravce
Slovan Bratislava local
 : 
visitante Spartak Trnava
Ružomberok local
 : 
visitante DAC 1904
Tatran Liptovsky Mikulas local
 : 
visitante Žilina
Skalica local
 : 
visitante Dukla Banská Bystrica