Eslovaquia
00:00:00
Slovak Football Association
Fortuna Liga
Temporada 2021/2022
TEMPORADA REGULAR
Posiciones
Jornada 1
2021.07.23
20:00
Finalizado
Trencín local
4:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.07.24
18:00
Finalizado
Ružomberok local
0:0
visitante Senica
2021.07.24
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:4
visitante Slovan Bratislava
2021.07.25
17:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
4:1
visitante DAC 1904
2021.07.25
18:00
Finalizado
Žilina local
3:0
visitante ŠKF Sered
2021.07.25
20:00
Finalizado
Spartak Trnava local
2:0
visitante Pohronie
Jornada 2
2021.07.30
20:00
Finalizado
ŠKF Sered local
2:3
visitante Ružomberok
2021.07.31
18:00
Finalizado
Pohronie local
2:0
visitante Zemplín Michalovce
2021.07.31
20:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
4:0
visitante Trencín
2021.08.01
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
3:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.08.01
18:00
Finalizado
Senica local
2:1
visitante Spartak Trnava
2021.08.01
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:1
visitante Žilina
Jornada 3
2021.08.06
20:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:1
visitante Senica
2021.08.07
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:2
visitante Trencín
2021.08.08
18:00
Finalizado
Žilina local
3:1
visitante Pohronie
2021.08.08
20:00
Finalizado
ŠKF Sered local
1:0
visitante DAC 1904
2021.08.09
18:00
Finalizado
Spartak Trnava local
4:0
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.09.22
18:00
Finalizado
Ružomberok local
1:0
visitante Slovan Bratislava
Jornada 4
2021.08.13
20:00
Finalizado
Trencín local
1:1
visitante Ružomberok
2021.08.14
18:00
Finalizado
Pohronie local
1:1
visitante ŠKF Sered
2021.08.14
18:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
3:1
visitante Zemplín Michalovce
2021.08.14
18:00
Finalizado
Senica local
1:1
visitante DAC 1904
2021.08.15
12:00
Finalizado
Spartak Trnava local
2:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.08.15
20:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
2:1
visitante Žilina
Jornada 5
2021.08.20
20:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:0
visitante Pohronie
2021.08.21
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
2:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.08.21
18:00
Finalizado
Ružomberok local
0:0
visitante Spartak Trnava
2021.08.22
18:00
Finalizado
Žilina local
3:0
visitante Senica
2021.08.22
18:00
Finalizado
ŠKF Sered local
0:1
visitante Slovan Bratislava
2021.08.22
20:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:1
visitante Trencín
Jornada 6
2021.08.27
20:00
Finalizado
Pohronie local
0:3
visitante DAC 1904
2021.08.28
18:00
Finalizado
Trencín local
0:0
visitante ŠKF Sered
2021.08.28
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:2
visitante Senica
2021.08.28
18:00
Finalizado
Ružomberok local
0:0
visitante Zemplín Michalovce
2021.08.29
18:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
4:1
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.08.29
20:00
Finalizado
Spartak Trnava local
1:1
visitante Žilina
Jornada 7
2021.09.10
17:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
2:2
visitante Ružomberok
2021.09.11
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:2
visitante Spartak Trnava
2021.09.11
18:00
Finalizado
Žilina local
1:3
visitante Trencín
2021.09.11
18:00
Finalizado
ŠKF Sered local
2:0
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.09.11
18:00
Finalizado
Senica local
1:0
visitante Pohronie
2021.09.12
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:1
visitante Slovan Bratislava
Jornada 8
2021.09.17
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
2:0
visitante ŠKF Sered
2021.09.18
18:00
Finalizado
Ružomberok local
1:2
visitante DAC 1904
2021.09.18
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
5:1
visitante Pohronie
2021.09.18
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
2:1
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.09.18
18:00
Finalizado
Trencín local
3:3
visitante Senica
2021.09.19
17:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
2:2
visitante Žilina
Jornada 9
2021.09.24
17:00
Finalizado
Pohronie local
2:2
visitante Trencín
2021.09.25
18:00
Finalizado
Žilina local
0:2
visitante Ružomberok
2021.09.25
18:00
Finalizado
Senica local
0:3
visitante Slovan Bratislava
2021.09.25
18:00
Finalizado
ŠKF Sered local
0:1
visitante Zemplín Michalovce
2021.09.25
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
2:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.09.26
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
0:3
visitante Spartak Trnava
Jornada 10
2021.10.01
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
4:2
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.10.02
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:0
visitante Žilina
2021.10.02
18:00
Finalizado
ŠKF Sered local
2:1
visitante Senica
2021.10.02
18:00
Finalizado
Ružomberok local
4:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.10.03
15:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
5:1
visitante Pohronie
2021.10.03
17:00
Finalizado
Trencín local
0:1
visitante Spartak Trnava
Jornada 11
2021.10.15
17:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
2:1
visitante Trencín
2021.10.16
16:00
Finalizado
Žilina local
0:2
visitante DAC 1904
2021.10.16
18:00
Finalizado
Pohronie local
2:2
visitante Ružomberok
2021.10.16
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
2:2
visitante ŠKF Sered
2021.10.16
18:00
Finalizado
Senica local
1:1
visitante Zemplín Michalovce
2021.10.17
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
0:3
visitante Slovan Bratislava
Jornada 12
2021.10.22
17:00
Finalizado
ŠKF Sered local
1:1
visitante Žilina
2021.10.23
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:1
visitante Trencín
2021.10.23
18:00
Finalizado
Pohronie local
0:2
visitante Spartak Trnava
2021.10.23
18:00
Finalizado
Senica local
0:2
visitante Ružomberok
2021.10.24
15:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
4:0
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.10.24
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:0
visitante Zemplín Michalovce
Jornada 13
2021.10.29
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
2:1
visitante Senica
2021.10.30
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:0
visitante DAC 1904
2021.10.30
18:00
Finalizado
Žilina local
4:1
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.10.30
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
0:2
visitante Pohronie
2021.10.30
18:00
Finalizado
Ružomberok local
3:1
visitante ŠKF Sered
2021.10.31
18:00
Finalizado
Trencín local
2:3
visitante Slovan Bratislava
Jornada 14
2021.11.05
17:00
Finalizado
Trencín local
4:2
visitante Zemplín Michalovce
2021.11.06
15:00
Finalizado
Pohronie local
1:2
visitante Žilina
2021.11.06
15:00
Finalizado
Senica local
1:2
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.11.06
15:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:3
visitante ŠKF Sered
2021.11.07
15:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
1:0
visitante Ružomberok
2021.11.07
17:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:2
visitante Spartak Trnava
Jornada 15
2021.11.19
17:00
Finalizado
Ružomberok local
3:0
visitante Trencín
2021.11.20
15:00
Finalizado
Žilina local
2:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.11.20
15:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:0
visitante Senica
2021.11.20
15:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:0
visitante Spartak Trnava
2021.11.20
15:00
Finalizado
ŠKF Sered local
3:1
visitante Pohronie
2021.11.21
17:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:2
visitante Slovan Bratislava
Jornada 16
2021.11.27
15:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:1
visitante Zemplín Michalovce
2021.11.27
15:00
Finalizado
Pohronie local
0:2
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.11.27
15:00
Finalizado
Trencín local
0:1
visitante DAC 1904
2021.11.28
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
0:3
visitante Ružomberok
2021.11.29
18:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
2:0
visitante ŠKF Sered
2021.11.30
17:00
Finalizado
Senica local
2:2
visitante Žilina
Jornada 17
2021.12.03
17:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:2
visitante Slovan Bratislava
2021.12.04
15:00
Finalizado
Senica local
1:0
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.12.04
15:00
Finalizado
ŠKF Sered local
4:2
visitante Trencín
2021.12.04
15:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
0:3
visitante Ružomberok
2021.12.04
15:00
Finalizado
DAC 1904 local
2:0
visitante Pohronie
2021.12.05
15:00
Finalizado
Žilina local
0:1
visitante Spartak Trnava
Jornada 18
2021.12.10
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
2:0
visitante Zemplín Michalovce
2021.12.11
15:00
Finalizado
Trencín local
1:3
visitante Žilina
2021.12.11
15:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:1
visitante ŠKF Sered
2021.12.11
15:00
Finalizado
Pohronie local
0:1
visitante Senica
2021.12.11
15:00
Finalizado
Ružomberok local
1:1
visitante ViOn Zlaté Moravce
2021.12.12
17:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
0:0
visitante DAC 1904
Jornada 19
2021.12.17
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
0:0
visitante Ružomberok
2021.12.18
15:00
Finalizado
Pohronie local
2:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2021.12.18
15:00
Finalizado
Senica local
1:0
visitante Trencín
2021.12.18
15:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:1
visitante Zemplín Michalovce
2021.12.18
15:00
Finalizado
ŠKF Sered local
0:1
visitante Spartak Trnava
2021.12.19
17:00
Finalizado
Žilina local
1:1
visitante Slovan Bratislava
Jornada 20
2022.02.11
17:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
0:1
visitante ŠKF Sered
2022.02.12
15:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
5:0
visitante Senica
2022.02.12
15:00
Finalizado
Trencín local
3:0
visitante Pohronie
2022.02.12
15:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.02.13
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
1:1
visitante DAC 1904
2022.02.14
15:00
Finalizado
Ružomberok local
5:1
visitante Žilina
Jornada 21
2022.02.18
17:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
2:0
visitante DAC 1904
2022.02.19
15:00
Finalizado
Pohronie local
3:4
visitante Slovan Bratislava
2022.02.19
15:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
3:2
visitante Ružomberok
2022.02.19
15:00
Finalizado
Spartak Trnava local
0:0
visitante Trencín
2022.02.19
15:00
Finalizado
Žilina local
2:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.02.20
17:00
Finalizado
Senica local
1:2
visitante ŠKF Sered
Jornada 22
2022.02.26
17:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
0:1
visitante Senica
2022.02.26
17:00
Finalizado
ŠKF Sered local
2:1
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.02.26
17:00
Finalizado
Trencín local
2:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.02.26
17:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
0:0
visitante Spartak Trnava
2022.02.26
17:00
Finalizado
Ružomberok local
1:0
visitante Pohronie
2022.02.26
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
3:1
visitante Žilina
Jornada 23
2022.03.04
17:00
Finalizado
Ružomberok local
4:1
visitante DAC 1904
2022.03.05
15:00
Finalizado
Pohronie local
0:1
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.03.05
15:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
2:1
visitante Senica
2022.03.05
15:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:0
visitante Trencín
2022.03.05
15:00
Finalizado
Spartak Trnava local
0:1
visitante ŠKF Sered
2022.03.06
17:00
Finalizado
Žilina local
2:3
visitante Slovan Bratislava
Jornada 24
2022.03.11
17:00
Finalizado
Trencín local
2:0
visitante Pohronie
2022.03.12
15:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
1:1
visitante Ružomberok
2022.03.12
15:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.03.12
15:00
Finalizado
Senica local
2:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.03.12
15:00
Finalizado
ŠKF Sered local
1:1
visitante Žilina
2022.03.13
17:00
Finalizado
DAC 1904 local
1:1
visitante Spartak Trnava
Jornada 25
2022.03.19
13:00
Finalizado
Žilina local
2:2
visitante DAC 1904
2022.03.19
15:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
5:1
visitante ŠKF Sered
2022.03.19
15:00
Finalizado
Pohronie local
1:1
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.03.19
15:00
Finalizado
Trencín local
4:1
visitante Senica
2022.03.19
15:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.03.20
17:00
Finalizado
Ružomberok local
0:0
visitante Spartak Trnava
Jornada 26
2022.04.01
17:00
Finalizado
Žilina local
0:2
visitante Ružomberok
2022.04.02
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
0:0
visitante ŠKF Sered
2022.04.02
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
3:2
visitante Senica
2022.04.02
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:3
visitante Trencín
2022.04.02
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:0
visitante Pohronie
2022.04.03
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
0:1
visitante Slovan Bratislava
Jornada 27
2022.04.08
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
3:1
visitante Zemplín Michalovce
2022.04.09
18:00
Finalizado
Senica local
2:1
visitante Pohronie
2022.04.09
18:00
Finalizado
Spartak Trnava local
1:0
visitante Žilina
2022.04.10
17:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
3:1
visitante DAC 1904
2022.04.10
18:00
Finalizado
ŠKF Sered local
1:3
visitante Ružomberok
2022.04.26
18:00
Finalizado
Trencín local
4:3
visitante ViOn Zlaté Moravce
Jornada 28
2022.04.15
17:00
Finalizado
Ružomberok local
0:0
visitante Slovan Bratislava
2022.04.16
18:00
Finalizado
Senica local
0:3
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.04.16
18:00
Finalizado
DAC 1904 local
2:0
visitante Žilina
2022.04.16
18:00
Finalizado
Pohronie local
1:1
visitante Trencín
2022.04.17
17:00
Finalizado
ŠKF Sered local
0:2
visitante Spartak Trnava
2022.04.18
14:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:1
visitante Zemplín Michalovce
Jornada 29
2022.04.23
18:00
Finalizado
Žilina local
1:1
visitante ŠKF Sered
2022.04.23
18:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:0
visitante Senica
2022.04.23
18:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
0:2
visitante Trencín
2022.04.23
18:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
1:0
visitante Pohronie
2022.04.24
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
0:0
visitante Ružomberok
2022.04.24
19:30
Finalizado
DAC 1904 local
2:0
visitante Slovan Bratislava
Jornada 30
2022.04.30
18:00
Finalizado
ŠKF Sered local
0:0
visitante DAC 1904
2022.04.30
18:00
Finalizado
Senica local
0:0
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.04.30
18:00
Finalizado
Pohronie local
1:2
visitante Zemplín Michalovce
2022.04.30
18:00
Finalizado
Trencín local
5:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.05.01
20:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
1:0
visitante Spartak Trnava
2022.05.04
17:00
Finalizado
Ružomberok local
3:0
visitante Žilina
Jornada 31
2022.05.13
20:00
Finalizado
Zemplín Michalovce local
1:2
visitante Tatran Liptovsky Mikulas
2022.05.14
17:00
Finalizado
ŠKF Sered local
0:3
visitante Slovan Bratislava
2022.05.14
17:00
Finalizado
ViOn Zlaté Moravce local
1:3
visitante Pohronie
2022.05.14
17:00
Finalizado
Senica local
0:3
visitante Trencín
2022.05.14
17:00
Finalizado
Žilina local
1:2
visitante Spartak Trnava
2022.05.15
20:00
Finalizado
DAC 1904 local
2:3
visitante Ružomberok
Jornada 32
2022.05.21
17:00
Finalizado
Pohronie local
1:0
visitante Senica
2022.05.21
17:00
Finalizado
Tatran Liptovsky Mikulas local
0:2
visitante ViOn Zlaté Moravce
2022.05.21
17:00
Finalizado
Spartak Trnava local
1:0
visitante DAC 1904
2022.05.21
17:00
Finalizado
Ružomberok local
3:1
visitante ŠKF Sered
2022.05.21
17:00
Finalizado
Slovan Bratislava local
2:2
visitante Žilina
2022.05.21
17:00
Finalizado
Trencín local
2:2
visitante Zemplín Michalovce