Estonia
00:00:00
Estonian Football Association
Premium liiga
Temporada 2022
TEMPORADA REGULAR
Posiciones
Jornada 1
2022.03.01
18:00
Finalizado
FCI Levadia local
5:1
visitante Kalev
2022.03.01
20:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
1:3
visitante Paide Linnameeskond
2022.03.02
18:00
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
2:0
visitante Kuressaare
2022.03.02
19:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
0:4
visitante Flora
2022.03.02
20:30
Finalizado
Legion local
0:2
visitante JK Narva Trans
Jornada 2
2022.03.05
14:30
Finalizado
Kuressaare local
1:2
visitante JK Narva Trans
2022.03.05
17:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
0:8
visitante FCI Levadia
2022.03.05
19:30
Finalizado
Legion local
1:1
visitante Tartu JK Tammeka
2022.03.06
14:30
Finalizado
Flora local
7:1
visitante Kalev
2022.03.06
17:15
Finalizado
Paide Linnameeskond local
2:3
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 3
2022.03.12
14:30
Finalizado
Kalev local
0:3
visitante Kuressaare
2022.03.12
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
0:2
visitante Tartu JK Tammeka
2022.03.12
19:30
Finalizado
FCI Levadia local
2:0
visitante Legion
2022.03.13
14:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
2:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.03.13
17:15
Finalizado
Paide Linnameeskond local
1:2
visitante Flora
Jornada 4
2022.03.19
14:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
1:2
visitante Flora
2022.03.19
19:30
Finalizado
Legion local
2:2
visitante Kuressaare
2022.03.20
14:30
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
3:1
visitante Kalev
2022.03.20
17:15
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:3
visitante Paide Linnameeskond
2022.04.20
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
0:1
visitante FCI Levadia
Jornada 5
2022.04.01
19:00
Finalizado
Kalev local
0:3
visitante Paide Linnameeskond
2022.04.02
14:30
Finalizado
Legion local
2:4
visitante Nõmme JK Kalju
2022.04.02
19:30
Finalizado
FCI Levadia local
4:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.04.03
14:30
Finalizado
Flora local
1:0
visitante JK Narva Trans
2022.04.03
17:15
Finalizado
Kuressaare local
3:2
visitante Pärnu JK Vaprus
Jornada 6
2022.04.09
14:30
Finalizado
Flora local
2:0
visitante Legion
2022.04.09
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
3:1
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.04.09
19:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:0
visitante Kuressaare
2022.04.10
14:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
2:1
visitante Kalev
2022.04.10
17:15
Finalizado
Paide Linnameeskond local
0:1
visitante FCI Levadia
Jornada 7
2022.04.12
18:00
Finalizado
Kuressaare local
0:3
visitante Flora
2022.04.12
20:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
1:2
visitante Tartu JK Tammeka
2022.04.13
17:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
5:0
visitante Legion
2022.04.13
18:00
Finalizado
JK Narva Trans local
5:0
visitante Kalev
2022.04.13
19:30
Finalizado
FCI Levadia local
1:1
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 8
2022.04.16
14:30
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
0:2
visitante Flora
2022.04.16
17:00
Finalizado
Legion local
1:1
visitante Kalev
2022.04.16
19:30
Finalizado
JK Narva Trans local
1:2
visitante Paide Linnameeskond
2022.04.17
14:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:1
visitante Nõmme JK Kalju
2022.04.17
17:15
Finalizado
FCI Levadia local
1:0
visitante Kuressaare
Jornada 9
2022.04.22
19:00
Finalizado
Kalev local
1:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.04.23
14:30
Finalizado
Legion local
3:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.04.23
17:00
Finalizado
Kuressaare local
2:1
visitante Paide Linnameeskond
2022.04.23
19:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
3:0
visitante JK Narva Trans
2022.04.24
17:15
Finalizado
Flora local
2:0
visitante FCI Levadia
Jornada 10
2022.04.26
18:00
Finalizado
JK Narva Trans local
0:1
visitante Kuressaare
2022.04.26
20:00
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
3:0
visitante Legion
2022.04.27
17:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
0:1
visitante FCI Levadia
2022.04.27
18:00
Finalizado
Kalev local
2:4
visitante Flora
2022.04.27
19:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
6:2
visitante Pärnu JK Vaprus
Jornada 11
2022.04.29
19:00
Finalizado
Kuressaare local
1:0
visitante Legion
2022.04.30
17:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
0:1
visitante Nõmme JK Kalju
2022.04.30
19:30
Finalizado
FCI Levadia local
6:0
visitante JK Narva Trans
2022.05.01
14:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
7:0
visitante Kalev
2022.05.01
17:15
Finalizado
Flora local
3:2
visitante Tartu JK Tammeka
Jornada 12
2022.05.06
19:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
3:1
visitante Kuressaare
2022.05.07
17:00
Finalizado
Kalev local
0:1
visitante FCI Levadia
2022.05.07
19:30
Finalizado
Legion local
1:0
visitante JK Narva Trans
2022.05.08
14:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
3:1
visitante Tartu JK Tammeka
2022.05.08
17:15
Finalizado
Flora local
0:0
visitante Paide Linnameeskond
Jornada 13
2022.05.13
19:00
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
3:1
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.05.14
19:30
Finalizado
Kuressaare local
1:0
visitante Kalev
2022.05.15
17:15
Finalizado
FCI Levadia local
1:0
visitante Paide Linnameeskond
2022.07.22
19:00
Finalizado
Legion local
0:7
visitante Flora
2022.07.23
19:00
Finalizado
JK Narva Trans local
2:1
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 14
2022.05.17
18:00
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:3
visitante Kalev
2022.05.17
20:00
Finalizado
Flora local
4:0
visitante Kuressaare
2022.05.18
17:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
4:2
visitante JK Narva Trans
2022.05.18
18:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
1:1
visitante Legion
2022.05.18
19:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
0:1
visitante FCI Levadia
Jornada 15
2022.05.24
18:00
Finalizado
Legion local
1:3
visitante FCI Levadia
2022.05.24
18:00
Finalizado
Kuressaare local
1:1
visitante Nõmme JK Kalju
2022.05.24
20:00
Finalizado
Paide Linnameeskond local
3:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.05.25
17:30
Finalizado
Kalev local
1:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.05.25
19:30
Finalizado
JK Narva Trans local
0:3
visitante Flora
Jornada 16
2022.05.28
19:30
Finalizado
Kalev local
2:2
visitante Legion
2022.05.29
14:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
1:0
visitante Paide Linnameeskond
2022.05.29
17:15
Finalizado
FCI Levadia local
1:1
visitante Flora
2022.05.29
19:30
Finalizado
Kuressaare local
3:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.07.09
19:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
3:5
visitante JK Narva Trans
Jornada 17
2022.06.16
19:00
Finalizado
FCI Levadia local
4:1
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.06.18
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
1:1
visitante Kalev
2022.06.18
19:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
1:1
visitante Kuressaare
2022.06.19
14:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:4
visitante Legion
2022.06.19
17:15
Finalizado
Flora local
2:0
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 18
2022.06.28
18:00
Finalizado
Kuressaare local
1:1
visitante FCI Levadia
2022.06.28
20:00
Finalizado
Kalev local
0:3
visitante Nõmme JK Kalju
2022.06.29
17:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:0
visitante JK Narva Trans
2022.06.29
18:00
Finalizado
Flora local
6:1
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.06.29
19:30
Finalizado
Legion local
1:2
visitante Paide Linnameeskond
Jornada 19
2022.07.01
18:00
Finalizado
FCI Levadia local
3:1
visitante Kalev
2022.07.02
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
1:1
visitante Paide Linnameeskond
2022.07.02
19:30
Finalizado
Legion local
0:1
visitante Flora
2022.07.02
20:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
1:1
visitante Tartu JK Tammeka
2022.07.03
17:15
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
3:1
visitante Kuressaare
Jornada 20
2022.07.15
19:00
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
0:3
visitante FCI Levadia
2022.07.16
17:00
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
1:1
visitante JK Narva Trans
2022.07.16
19:30
Finalizado
Kuressaare local
1:0
visitante Legion
2022.07.17
17:15
Finalizado
Flora local
2:0
visitante Kalev
2022.08.17
18:00
Finalizado
Paide Linnameeskond local
4:2
visitante Pärnu JK Vaprus
Jornada 21
2022.07.29
19:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
0:3
visitante Nõmme JK Kalju
2022.07.30
19:30
Finalizado
Kalev local
5:2
visitante JK Narva Trans
2022.07.31
14:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
3:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.07.31
16:30
Finalizado
FCI Levadia local
3:0
visitante Legion
2022.07.31
19:30
Finalizado
Kuressaare local
2:3
visitante Flora
Jornada 22
2022.08.05
19:00
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
0:1
visitante Flora
2022.08.06
17:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
0:1
visitante Kuressaare
2022.08.06
19:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
6:0
visitante Kalev
2022.08.07
19:15
Finalizado
JK Narva Trans local
0:1
visitante FCI Levadia
2022.09.14
19:15
Finalizado
Legion local
1:1
visitante Paide Linnameeskond
Jornada 23
2022.08.12
19:00
Finalizado
FCI Levadia local
3:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.08.13
14:30
Finalizado
Legion local
1:2
visitante Nõmme JK Kalju
2022.08.13
17:00
Finalizado
Flora local
1:1
visitante JK Narva Trans
2022.08.13
19:15
Finalizado
Kalev local
2:5
visitante Tartu JK Tammeka
2022.08.14
17:15
Finalizado
Paide Linnameeskond local
0:0
visitante Kuressaare
Jornada 24
2022.08.20
14:30
Finalizado
Kalev local
2:7
visitante Paide Linnameeskond
2022.08.20
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
2:1
visitante Legion
2022.08.20
19:00
Finalizado
Flora local
3:1
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.08.21
18:00
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
1:1
visitante Tartu JK Tammeka
2022.08.21
18:45
Finalizado
Kuressaare local
2:3
visitante FCI Levadia
Jornada 25
2022.08.26
19:00
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
2:3
visitante Kalev
2022.08.27
17:00
Finalizado
Kuressaare local
3:1
visitante JK Narva Trans
2022.08.27
19:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
2:0
visitante Legion
2022.08.28
17:15
Finalizado
Paide Linnameeskond local
1:2
visitante Flora
2022.08.28
19:30
Finalizado
FCI Levadia local
1:1
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 26
2022.08.30
18:00
Finalizado
Legion local
2:3
visitante Kalev
2022.08.30
18:00
Finalizado
JK Narva Trans local
1:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.08.30
20:00
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:1
visitante Kuressaare
2022.08.31
17:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
0:0
visitante FCI Levadia
2022.08.31
19:30
Finalizado
Flora local
2:0
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 27
2022.09.03
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
0:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.09.03
19:30
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
1:2
visitante Paide Linnameeskond
2022.09.04
14:30
Finalizado
Kalev local
1:2
visitante Kuressaare
2022.09.04
17:15
Finalizado
FCI Levadia local
1:2
visitante Flora
2022.09.04
19:30
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
0:1
visitante Legion
Jornada 28
2022.09.09
19:00
Finalizado
Flora local
1:0
visitante Tartu JK Tammeka
2022.09.10
17:00
Finalizado
Kuressaare local
0:0
visitante Nõmme JK Kalju
2022.09.10
19:30
Finalizado
Pärnu JK Vaprus local
1:2
visitante Paide Linnameeskond
2022.09.11
14:30
Finalizado
Kalev local
0:3
visitante FCI Levadia
2022.09.11
17:15
Finalizado
JK Narva Trans local
6:1
visitante Legion
Jornada 29
2022.09.16
19:00
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
4:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.09.17
17:00
Finalizado
JK Narva Trans local
0:4
visitante Flora
2022.09.17
19:30
Finalizado
Tartu JK Tammeka local
1:3
visitante Kalev
2022.09.18
14:30
Finalizado
FCI Levadia local
2:3
visitante Kuressaare
2022.09.18
17:15
Finalizado
Paide Linnameeskond local
10:0
visitante Legion
Jornada 30
2022.10.01
14:30
Finalizado
Kalev local
1:0
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.10.01
17:00
Finalizado
Kuressaare local
2:2
visitante Tartu JK Tammeka
2022.10.01
19:30
Finalizado
Flora local
4:1
visitante Legion
2022.10.02
14:30
Finalizado
Paide Linnameeskond local
2:0
visitante JK Narva Trans
2022.10.02
17:15
Finalizado
Nõmme JK Kalju local
0:1
visitante FCI Levadia
Jornada 31
2022.10.08
14:30
Por Jugar
Legion local
 : 
visitante FCI Levadia
2022.10.08
16:30
Por Jugar
Kalev local
 : 
visitante JK Narva Trans
2022.10.08
19:30
Por Jugar
Tartu JK Tammeka local
 : 
visitante Nõmme JK Kalju
2022.10.09
14:30
Por Jugar
Kuressaare local
 : 
visitante Paide Linnameeskond
2022.10.09
17:15
Por Jugar
Pärnu JK Vaprus local
 : 
visitante Flora
Jornada 32
2022.10.15
14:30
Por Jugar
Paide Linnameeskond local
 : 
visitante Kalev
2022.10.15
17:00
Por Jugar
Pärnu JK Vaprus local
 : 
visitante JK Narva Trans
2022.10.15
19:30
Por Jugar
FCI Levadia local
 : 
visitante Tartu JK Tammeka
2022.10.16
14:30
Por Jugar
Legion local
 : 
visitante Kuressaare
2022.10.16
17:15
Por Jugar
Nõmme JK Kalju local
 : 
visitante Flora
Jornada 33
2022.10.22
14:30
Por Jugar
Kalev local
 : 
visitante Legion
2022.10.22
17:00
Por Jugar
Flora local
 : 
visitante Kuressaare
2022.10.22
19:30
Por Jugar
Tartu JK Tammeka local
 : 
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.10.23
14:30
Por Jugar
JK Narva Trans local
 : 
visitante Nõmme JK Kalju
2022.10.23
17:15
Por Jugar
FCI Levadia local
 : 
visitante Paide Linnameeskond
Jornada 34
2022.10.29
14:30
Por Jugar
Kuressaare local
 : 
visitante Kalev
2022.10.29
17:00
Por Jugar
Pärnu JK Vaprus local
 : 
visitante FCI Levadia
2022.10.29
19:30
Por Jugar
Nõmme JK Kalju local
 : 
visitante Legion
2022.10.30
14:30
Por Jugar
Tartu JK Tammeka local
 : 
visitante JK Narva Trans
2022.10.30
17:15
Por Jugar
Flora local
 : 
visitante Paide Linnameeskond
Jornada 35
2022.11.05
14:15
Por Jugar
Kalev local
 : 
visitante Flora
2022.11.05
17:00
Por Jugar
Legion local
 : 
visitante Tartu JK Tammeka
2022.11.05
19:30
Por Jugar
FCI Levadia local
 : 
visitante JK Narva Trans
2022.11.06
14:30
Por Jugar
Kuressaare local
 : 
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.11.06
17:15
Por Jugar
Paide Linnameeskond local
 : 
visitante Nõmme JK Kalju
Jornada 36
2022.11.12
14:00
Por Jugar
JK Narva Trans local
 : 
visitante Kuressaare
2022.11.12
14:00
Por Jugar
Legion local
 : 
visitante Pärnu JK Vaprus
2022.11.12
14:00
Por Jugar
Kalev local
 : 
visitante Nõmme JK Kalju
2022.11.12
14:00
Por Jugar
Flora local
 : 
visitante FCI Levadia
2022.11.12
14:00
Por Jugar
Tartu JK Tammeka local
 : 
visitante Paide Linnameeskond