Moldavia
00:00:00
Moldovan Football Association
Divizia Nationala
Temporada 2021/2022
TEMPORADA REGULAR
Posiciones
Jornada 1
2021.07.01
18:00
Finalizado
Floresti local
0:1
visitante Petrocub Hîncesti
2021.07.01
20:00
Finalizado
Sheriff local
0:1
visitante Balti
2021.07.02
18:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
3:0
visitante Dinamo-Auto
2021.07.02
20:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:1
visitante Sfintul Gheorghe
Jornada 2
2021.07.17
20:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
4:0
visitante Floresti
2021.07.18
18:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
2:2
visitante Sfintul Gheorghe
2021.07.18
20:00
Finalizado
Balti local
0:1
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.12.02
16:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
0:0
visitante Sheriff
Jornada 3
2021.07.24
18:00
Finalizado
Floresti local
0:1
visitante Dinamo-Auto
2021.07.25
18:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
1:1
visitante Balti
2021.07.25
20:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
2:1
visitante Petrocub Hîncesti
2021.12.11
16:00
Finalizado
Sheriff local
4:0
visitante Zimbru Chisinau
Jornada 4
2021.07.31
18:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
1:4
visitante Balti
2021.07.31
20:00
Finalizado
Floresti local
1:3
visitante Sheriff
2021.08.01
18:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
0:2
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.08.01
20:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
5:0
visitante Sfintul Gheorghe
Jornada 5
2021.08.07
20:00
Finalizado
Sheriff local
7:1
visitante Dinamo-Auto
2021.08.07
20:00
Finalizado
Balti local
2:4
visitante Petrocub Hîncesti
2021.08.08
20:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
4:1
visitante Floresti
2021.08.08
20:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
1:0
visitante Zimbru Chisinau
Jornada 6
2021.03.01
19:00
Finalizado
Sheriff local
1:0
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.08.14
18:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
0:2
visitante Petrocub Hîncesti
2021.08.14
20:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
2:3
visitante Balti
2021.08.15
18:00
Finalizado
Floresti local
1:5
visitante Sfintul Gheorghe
Jornada 7
2021.03.05
16:00
Finalizado
Sheriff local
2:0
visitante Sfintul Gheorghe
2021.08.20
20:00
Finalizado
Balti local
3:1
visitante Floresti
2021.08.20
20:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
1:0
visitante Zimbru Chisinau
2021.08.21
20:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
4:1
visitante Dinamo-Auto
Jornada 8
2021.08.25
20:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
2:0
visitante Floresti
2021.08.25
20:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
3:4
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.08.26
17:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
3:3
visitante Zimbru Chisinau
2021.08.28
20:00
Finalizado
Balti local
0:2
visitante Sheriff
Jornada 9
2021.09.11
17:00
Finalizado
Floresti local
1:3
visitante Zimbru Chisinau
2021.09.11
19:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:1
visitante Balti
2021.09.12
17:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
0:1
visitante Dinamo-Auto
2021.09.12
19:00
Finalizado
Sheriff local
2:0
visitante Petrocub Hîncesti
Jornada 10
2021.09.17
19:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
1:1
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.09.17
19:00
Finalizado
Balti local
1:2
visitante Sfintul Gheorghe
2021.09.18
17:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
1:0
visitante Floresti
2021.09.18
19:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:1
visitante Sheriff
Jornada 11
2021.09.21
16:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
0:1
visitante Petrocub Hîncesti
2021.09.22
19:00
Finalizado
Balti local
2:4
visitante Dinamo-Auto
2021.09.22
19:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:0
visitante Zimbru Chisinau
2021.09.22
19:00
Finalizado
Sheriff local
4:0
visitante Floresti
Jornada 12
2021.09.25
16:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
0:7
visitante Sheriff
2021.09.25
19:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:1
visitante Sfintul Gheorghe
2021.09.26
16:00
Finalizado
Floresti local
0:3
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.09.26
19:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
3:0
visitante Balti
Jornada 13
2021.10.01
15:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
4:1
visitante Floresti
2021.10.01
18:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
6:1
visitante Dinamo-Auto
2021.10.02
18:00
Finalizado
Balti local
2:1
visitante Zimbru Chisinau
2021.10.02
18:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
0:1
visitante Sheriff
Jornada 14
2021.10.16
15:00
Finalizado
Floresti local
1:3
visitante Balti
2021.10.16
18:00
Finalizado
Sheriff local
4:0
visitante Sfintul Gheorghe
2021.10.17
15:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
1:3
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.10.17
18:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
0:1
visitante Petrocub Hîncesti
Jornada 15
2021.10.22
14:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:2
visitante Dinamo-Auto
2021.10.23
14:00
Finalizado
Floresti local
3:4
visitante Petrocub Hîncesti
2021.10.23
17:00
Finalizado
Sheriff local
2:0
visitante Balti
2021.10.23
17:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
2:2
visitante Sfintul Gheorghe
Jornada 16
2021.10.30
14:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
3:0
visitante Floresti
2021.10.30
17:00
Finalizado
Balti local
0:1
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.10.31
13:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
0:1
visitante Sfintul Gheorghe
2021.10.31
17:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
0:2
visitante Sheriff
Jornada 17
2021.11.05
13:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
1:0
visitante Balti
2021.11.05
17:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:3
visitante Petrocub Hîncesti
2021.11.06
13:00
Finalizado
Floresti local
1:5
visitante Dinamo-Auto
2021.11.06
17:00
Finalizado
Sheriff local
6:0
visitante Zimbru Chisinau
Jornada 18
2021.11.20
13:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
1:0
visitante Balti
2021.11.20
13:00
Finalizado
Floresti local
1:3
visitante Sheriff
2021.11.20
17:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:2
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2021.11.21
17:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
1:1
visitante Sfintul Gheorghe
Jornada 19
2021.11.27
17:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:1
visitante Sfintul Gheorghe
2021.11.27
17:00
Finalizado
Balti local
1:2
visitante Petrocub Hîncesti
2021.11.28
13:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
5:0
visitante Floresti
2021.11.28
17:00
Finalizado
Sheriff local
7:0
visitante Dinamo-Auto
Jornada 20
2022.03.12
14:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
2:1
visitante Balti
2022.03.13
No jugado
Floresti local
0:3
visitante Sfintul Gheorghe
2022.03.13
14:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
0:0
visitante Petrocub Hîncesti
2022.03.13
16:00
Finalizado
Sheriff local
0:1
visitante Milsami-Ursidos Orhei
Jornada 21
2022.03.18
14:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
2:5
visitante Dinamo-Auto
2022.03.18
16:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
5:1
visitante Zimbru Chisinau
2022.03.19
Finalizado
Balti local
3:0
visitante Floresti
2022.03.19
14:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
0:3
visitante Sheriff
Jornada 22
2022.04.03
No jugado
Petrocub Hîncesti local
3:0
visitante Floresti
2022.04.03
15:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
0:0
visitante Zimbru Chisinau
2022.04.03
17:00
Finalizado
Balti local
0:3
visitante Sheriff
2022.04.04
15:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
2:0
visitante Milsami-Ursidos Orhei
Jornada 23
2022.04.08
16:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
4:0
visitante Dinamo-Auto
2022.04.08
18:00
Finalizado
Sheriff local
1:0
visitante Petrocub Hîncesti
2022.04.09
No jugado
Floresti local
0:3
visitante Zimbru Chisinau
2022.04.09
16:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
0:2
visitante Balti
Jornada 24
2022.04.16
No jugado
Dinamo-Auto local
 : 
visitante Floresti
2022.04.16
18:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:1
visitante Sheriff
2022.04.17
16:00
Finalizado
Balti local
0:0
visitante Sfintul Gheorghe
2022.04.17
18:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
1:0
visitante Milsami-Ursidos Orhei
Jornada 25
2022.04.21
No jugado
Sheriff local
3:0
visitante Floresti
2022.04.21
16:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
3:0
visitante Zimbru Chisinau
2022.04.22
16:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
0:4
visitante Petrocub Hîncesti
2022.04.22
18:00
Finalizado
Balti local
3:0
visitante Dinamo-Auto
Jornada 26
2022.04.29
Finalizado
Floresti local
0:3
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2022.04.29
16:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
0:3
visitante Sheriff
2022.04.30
16:00
Finalizado
Sfintul Gheorghe local
0:1
visitante Zimbru Chisinau
2022.04.30
18:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
3:2
visitante Balti
Jornada 27
2022.05.07
No jugado
Sfintul Gheorghe local
3:0
visitante Floresti
2022.05.07
17:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:1
visitante Sheriff
2022.05.08
17:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
5:0
visitante Dinamo-Auto
2022.05.08
19:00
Finalizado
Balti local
1:0
visitante Zimbru Chisinau
Jornada 28
2022.05.14
Finalizado
Floresti local
0:3
visitante Balti
2022.05.14
17:00
Finalizado
Sheriff local
2:0
visitante Sfintul Gheorghe
2022.05.14
17:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
0:3
visitante Petrocub Hîncesti
2022.05.14
17:00
Finalizado
Dinamo-Auto local
2:2
visitante Milsami-Ursidos Orhei