Moldavia
00:00:00
Moldovan Football Association
Super Liga
Temporada 2023/2024
TEMPORADA REGULAR
Posiciones
Jornada 1
2023.08.05
18:00
Finalizado
Floresti local
4:0
visitante Spartanii
2023.08.05
20:00
Finalizado
Balti local
3:0
visitante Dacia Buiucani
2023.08.06
19:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
0:1
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2023.08.06
20:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
0:1
visitante Sheriff
Jornada 2
2023.08.12
18:00
Finalizado
Floresti local
1:2
visitante Zimbru Chisinau
2023.08.12
20:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
2:1
visitante Balti
2023.08.13
18:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
0:1
visitante Petrocub Hîncesti
2023.08.13
18:00
Finalizado
Spartanii local
0:2
visitante Sheriff
Jornada 3
2023.08.19
18:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
2:0
visitante Spartanii
2023.08.19
20:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
2:0
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2023.08.20
18:00
Finalizado
Balti local
2:1
visitante Floresti
2023.08.20
20:00
Finalizado
Sheriff local
5:0
visitante Dacia Buiucani
Jornada 4
2023.08.26
18:00
Finalizado
Spartanii local
1:4
visitante Dacia Buiucani
2023.08.26
20:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:0
visitante Balti
2023.08.27
18:00
Finalizado
Floresti local
0:1
visitante Petrocub Hîncesti
2023.08.27
20:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
2:0
visitante Sheriff
Jornada 5
2023.09.16
17:00
Finalizado
Sheriff local
5:1
visitante Floresti
2023.09.16
17:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
1:2
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2023.09.16
19:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
0:2
visitante Zimbru Chisinau
2023.09.17
19:00
Finalizado
Balti local
1:1
visitante Spartanii
Jornada 6
2023.09.23
16:00
Finalizado
Floresti local
2:2
visitante Dacia Buiucani
2023.09.23
19:00
Finalizado
Balti local
0:4
visitante Petrocub Hîncesti
2023.09.24
16:00
Finalizado
Spartanii local
1:2
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2023.09.24
19:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
0:1
visitante Sheriff
Jornada 7
2023.09.30
18:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
3:2
visitante Spartanii
2023.09.30
20:00
Finalizado
Sheriff local
4:0
visitante Balti
2023.10.01
16:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
1:3
visitante Zimbru Chisinau
2023.10.01
18:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
2:1
visitante Floresti
Jornada 8
2023.10.07
15:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
1:5
visitante Balti
2023.10.07
18:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:0
visitante Zimbru Chisinau
2023.10.08
15:00
Finalizado
Spartanii local
1:3
visitante Floresti
2023.10.08
18:00
Finalizado
Sheriff local
0:0
visitante Petrocub Hîncesti
Jornada 9
2023.10.21
14:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
3:1
visitante Floresti
2023.10.21
15:00
Finalizado
Sheriff local
4:0
visitante Spartanii
2023.10.21
17:00
Finalizado
Balti local
3:0
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2023.10.22
17:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
0:0
visitante Dacia Buiucani
Jornada 10
2023.10.28
14:00
Finalizado
Spartanii local
0:1
visitante Zimbru Chisinau
2023.10.28
17:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
1:1
visitante Petrocub Hîncesti
2023.10.29
14:00
Finalizado
Floresti local
2:3
visitante Balti
2023.10.29
14:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
0:4
visitante Sheriff
Jornada 11
2023.11.04
13:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
1:1
visitante Spartanii
2023.11.04
17:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
6:0
visitante Floresti
2023.11.05
15:00
Finalizado
Balti local
0:1
visitante Zimbru Chisinau
2023.11.05
17:00
Finalizado
Sheriff local
2:1
visitante Milsami-Ursidos Orhei
Jornada 12
2023.11.10
18:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:1
visitante Petrocub Hîncesti
2023.11.11
13:00
Finalizado
Spartanii local
1:5
visitante Balti
2023.11.11
17:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
3:0
visitante Dacia Buiucani
2023.11.12
13:00
Finalizado
Floresti local
0:4
visitante Sheriff
Jornada 13
2023.11.25
13:00
Finalizado
Milsami-Ursidos Orhei local
3:1
visitante Spartanii
2023.11.25
14:00
Finalizado
Sheriff local
2:0
visitante Zimbru Chisinau
2023.11.25
16:00
Finalizado
Petrocub Hîncesti local
3:0
visitante Balti
2023.11.27
13:00
Finalizado
Dacia Buiucani local
2:1
visitante Floresti
Jornada 14
2023.12.03
13:00
Finalizado
Floresti local
1:0
visitante Milsami-Ursidos Orhei
2023.12.03
13:00
Finalizado
Spartanii local
0:7
visitante Petrocub Hîncesti
2023.12.03
13:00
Finalizado
Balti local
3:1
visitante Sheriff
2023.12.03
13:00
Finalizado
Zimbru Chisinau local
1:2
visitante Dacia Buiucani